кадър Нова тв
Протест в няколко града заради жестокото убийство на Димитър Малинов в село Цалапица. Демонстрацията, организирана под наслов „Справедливост за Митко“, започна първо в Пловдив и продължи с паралелни шествия в още няколко града в страната.
Протестиращите настояват за доживотен затвор за извършителите на убийството и съучастниците им. Те изразиха несъгласие с наложените присъди на братята Динкови, признати за укриватели на основния обвиняем – Рангел Бизюрев. Поискаха по-строги наказания и за случая с малтретирания 5-годишен Адриан.
Делото срещу обвинения в убийството Рангел Бизюрев продължава, а следващото заседание на Окръжния съд в Пловдив е насрочено за 4 април.
„Тази присъда - четири години за Борислав и четири години за Валентин Динков...не съм съгласна с това обвинение. Надявам се близнаците Динкови да бъдат привлечени като съучастници в умишлено убийство” ,каза майката на жертвата Атанаска Бялкова пред Нова тв.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Продължават закъсненията на полетите на Летище София
Дата: 04/01, 20:56
1500 сигнала за нередности с еврото, 90% от проверките не засичат нарушения
Дата: 04/01, 20:52
Зеленски: Мирното споразумение трябва да включва чуждестранно военно присъствие в Украйна
Дата: 04/01, 20:37
Светът осъди действията на Тръмп срещу Мадуро
Дата: 04/01, 20:072 Коментара
Жената, срещу която насочиха Калашников: Казах на нападателя да се маха
Дата: 04/01, 19:361 Коментар