Снимка Булфото
Черна новина от пътя у нас.
Смъртоносна катастрофа между два леки автомобила е станала на пътя между Банско и Добринище, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Благоевград. Инцидентът е настъпил около 17:21 часа, като един човек е загубил живота си.
Според информация от полицията, двама мъже от единия автомобил са транспортирани за оказване на медицинска помощ в Многопрофилната болница за активно лечение в Разлог. Пострадалите са в контактно състояние. По трагичен начин, пътникът от другия автомобил е починал на място.
От Агенция "Пътна инфраструктура" информираха, че временно е ограничено движението и в двете посоки по път II-19 Банско - Добринище при 44-ти километър. Трафикът в момента се регулира от служители на "Пътна полиция".
Шофьорите се пренасочват по обходен маршрут III-1901 - Баня - път II-84 - Генерал Ковачев - път III-1903 Елешница - II-19 Гоце Делчев и обратно, уточниха от пътната агенция.
Причините за тежката катастрофа все още се изясняват от компетентните органи, пише dunavmost.com.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Утре спират движението на коли около Катедралата във Варна
Дата: 05/01, 09:08
Проф. Кантарджиев съветва: Удължете междусрочната ваканция на децата заради пика на грипа
Дата: 05/01, 09:00
Тръмп заплаши и Колумбия с военна операция, нейният президент го призова да спре да го клевети
Дата: 05/01, 08:55
От 6 януари може да се плаща тока към Енерго-Про
Дата: 05/01, 08:42