кадър БНТ
редактор Веселин Златков
Свикването с еврото ще стане бързо, объркването ще продължи само няколко дни, това прогнозира по БНТ финансовият консултант Стойне Василев. Той подчерта, рестото трябва да се връща мв евро, но няма нужда от притеснения. „Касовите апарати смятат вместо нас”, коментира той.
Василев обаче подчерта, че януари традиционно е месец, който завършваме „на червено” и затова трябва сме внимателни с харченето. „Има още време, направете си сметките между празничните трапези, отделете си пари за сметките за ток и вода”, посъветва той.
Финансовият експерт посъветва също да не внасяме всички спестени в брой левове в банките, защото от това не печелим нищо. По негово мнение трябва да се инвестира, като най-успешните до момента инвестиции са в имоти и злато.
Според брокери поскъпването на имотите е с 20-25%, а тези, които преди година са си купили инвестиционно злато преди години, са удвоили парите си.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
В "селото на богатите" край Варна няма банкомат, аптека и магазин
Дата: 04/01, 12:20
Съдят трима медици в Плевен след смърт на пациентка
Дата: 04/01, 12:151 Коментар
Димитър Калайджиев: В България идват тежки времена и скъпи имоти
Дата: 04/01, 12:051 Коментар
В 12:00 часа въвеждат промени в движението по магистралите
Дата: 04/01, 11:50
Григор Димитров: Надявам се, че този път ще мога да изиграя цял сезон
Дата: 04/01, 11:40