6-годишно дете почина в Кризисен център в Димитровград


Дата: 07/04, 21:59

Снимка: Булфото

Дете издъхнало пред погледа на майка си снощи в Димитровград. Трагедията станала в Кризисния център за пострадали от домашно насилие и трафик, съобщава БНТ.

Двамата били в стаята си, когато майката дала кренвирш на 6-годишното си момченце. То се задавило с храната и издъхнало пред погледа на ужасената си майка. На мястото бил повикан екип на Бърза помощ, който при пристигането си за съжаление констатирал смъртта на детето.

След това дошла и дежурна оперативна група на криминалната полиция. Тялото на момченцето е откарано за аутопсия в Съдебна медицина - Хасково, която да установи точната причината за смъртта.

Образувано е и досъдебно производство за пълното изясняване на случая. Разследването е под наблюдението на Районна прокуратура -Хасково.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Баскетболният Черно море Тича отнесе Левски
Дата: 10/01, 21:12

МВнР: Българите незабавно да напуснат Иран
Дата: 10/01, 21:03

Спряха парното в Киев след руски удари
Дата: 10/01, 20:541 Коментар

Надежда Йорданова: Изборите може да се проведат на 29 март или 12 април
Дата: 10/01, 20:491 Коментар

Скъса се дига, състоянието на Струма е критично
Дата: 10/01, 20:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия