Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
ПР експерт критикува остро ПП-ДБ. Поводът бе решението на партията да изключи от редиците си Лорер и Божанков. Причината е, че двамата не подкрепиха Силви Кирилов за председател на парламента.
Относно този акт за мен има нещо твърде нелогично и лицемерно. Това да разгряваш демократичните ценности и да се смяташ за основен носител на тях, каза Бояна Бозаджиева.
Тя смята, че с това решение „Продължаваме промяната“ дават лош сигнал на своите колеги в парламента, на своите избиратели и въобще на цялото българско общество.
Те ни казват, че когато имаш различно мнение и мислиш различно от нас, нямаш право на това. Как тогава да очакваме, че тези хора утре ще ни управляват, как ще управляват народа с подобни методи, добави Бояна.
_%20335x%20681.png)
Според Иво Божков това също не е правилен подход, когато гласуваш в една или друга посока.
Журналистът предполага, че има и други причини двамата да бъдат изключени от ПП-ДБ, а не единствено заради това гласуване.
Нека да се върнем назад в седмицата, тъй като имаше множество гласувания по същия въпрос, в който групата беше наполовина разделена, така че тогава защо не се изключи другата половина. В случая обаче това са квоти на ПП-ДБ и те могат да решат какво да правят с техните квоти в листите, допълни по Нова Тв Божков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В планините е облачно и няма видимост
Дата: 03/05, 09:51
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 03/05, 09:43
Ангела Меркел похарчила близо 65 хиляди евро от държавния бюджет за грим и фризьор
Дата: 03/05, 09:35
България е сред водещите в ЕС по използване на физически наказания за деца
Дата: 03/05, 09:33
Обилен снеговалеж в Родопите, автомобили с летни гуми са блокирани
Дата: 03/05, 09:21