Кадър: БНТ
Не знам какво да ви кажа. Силви Кирилов е спасителен пояс да излезем всички от това блато, в което сме се напъхали заради вредните промени в Конституцията, заяви в "Още от деня" Тошко Йорданов от ИТН.
"Ние какво трябва да направим? Да ходим да се молим? Да плачем? Да правим подаръци?", попита Тошко Йорданов, предаде БНТ.
За председател на НС сме казали всичко, което сме могли да кажем на политическите партии, добави той. Има изход от кризата, има подкрепа от депутатите.
"Истината е, че политиците си менят мнението, както им е угодно. И в момента аз нямам обяснение никакво за решенията на двама душа от ПП-ДБ и БСП. Нямам".
Силви Кирилов би бил премиер при определени условия, посочи Тошко Йорданов.
"Когато има нелогично поведение обикновено най-простото логично обяснение е вярно. Най-простото обяснение е, че има някакви зависимости".
И те са на тези, които "пречат да заработи парламентът". Беше категоричен, че няма "нищо за г-н Кирилов, което може да бъде казано".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Топла събота, но после следва нова порция валежи
Дата: 14/02, 00:00
Легендата на биатлона Оле Ейнар Бьорндален: Лора Христова направи най-голямата изненада на Олимпиадата
Дата: 13/02, 23:50
Шестима българи стартираха в днешния седми ден на Зимните олимпийски игри
Дата: 13/02, 23:40
Блокираха сметките на близо 200 000 души в Хърватия
Дата: 13/02, 23:30
Николай Попов: Изчезнаха важни доказателства по делото Сияна
Дата: 13/02, 23:20