Булфото
Вариант консултации за съставяне на правителство при държавния глава да започнат без да е избран председател на Народното събрание звучи „повече от екзотично". Това заяви вицепрезидента Илияна Йотова, цитирана от Нова тв. Според нея с избора на председател ще се отпуши процедурата по формиране на бюджета за догодина, което е съществено.
Разцеплението в ПП тя коментира така:
„Понякога една работа трябва да се развали докрай, за да се получи добър резултат. Надявам се това правило да бъде оправдано днес”, заяви Илияна Йотова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Комин се запали в блок в хасковския квартал “Орфей”
Дата: 04/02, 20:12
Най-близкият съсед на мъжете от хижата: Те са ме спасявали 3 пъти, караха ме през преспите, помагали са ми безброй пъти
Дата: 04/02, 20:08
От ОДМВР-Варна предлагат да се издигне паметник на загиналите полицаи
Дата: 04/02, 20:05
Приятелка на мъжете от хижата в Петрохан: Всички българи ходихме при тях на гости в Мексико за тяхна сметка като гости безплатно
Дата: 04/02, 20:01
Има решение при крампи
Дата: 04/02, 20:00