кадър Нова телевизия/Елизабетско подкаст
редактор Веселин Златков
Актрисата и продуцент Яна Маринова се изказа много остро към чалгата в национален ефир. В подкаста на Елизабет Методиева тя коментира, че програмите, които са предназначени за всички, трябва да са запазено място без тази музика и тази култура, които по думите ѝ е „примитивен”.
„Аз не съм само против чалгата, аз съм и против примитивния рап, примитивната политика...”, коментира Маринова. Тя каза, че това изобщо не оценява големи гласове като Лепа Брена, Софи Маринова или Азис. „Азис можеше да е един от най-големите ни оперни певци”, коментира актрисата.
Тя призна, че в разцвета на ранната чалга и тя е залитнала по този тип забавления. „Всичко беше такова, че не може да си в чалготеката повече от пет минути и да не пиеш. Тогава бях на 19, но забременях на 22 и спрях да пия”, разказа Яна Маринова.

„Посредствено е лесно. То е като хапче за забавление, хапче за отслабване, хапче за забогатяване”, обобщи актрисата.
Яна Маринова подчерта с ирония, че колко и да се говори за високи критерии в телевизиите, на Нова година след химна всички пускат попфолк и явно смятат, че дължат това на зрителите си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Хороскоп за петък: Телец - добри новини; Рак - грижи; Дева - ценен съвет; Стрелец - ентусиазъм; Водолей - компромиси
Дата: 24/07, 04:30
На 24 юли 1974 г. в НРБ е пуснат първия електрически ток, произведен в АЕЦ Козлодуй
Дата: 24/07, 04:00
Рожден ден има Росен Петров
Дата: 24/07, 03:00
Ladies Night с Man4Queen в Moonlight Varna
Дата: 24/07, 02:40
Нови камери следят за опасни маневри по пътищата в Европа
Дата: 24/07, 02:00