Кадър БТВ
Първият Ерген Виктор Стоянов заинтригува много последователите си с това, с което се занимава от известно време, защото благодарение на него прибира доста солидни суми всеки месец.
Звездата от първия сезон на романтичното риалити, който е запален по зимните спортове, се е ориентирал много хитро в обстановката и отскоро се занимава с търговия на автомобили.
Както знаем известно време Виктор се занимаваше активно с инфлуенсърство, но другото явно е далеч по-доходно от рекламирането на това и онова в мрежата.
Виктор вкарва леко катастрофирали коли от Европа, САЩ и Канада, ремонтира ги, след което ги пласира с прилична надценка, пише Fakti.bg.
Очаквано, новата му работа му докарва и много нови фенки, но за тяхно съжаление Виктор наскоро признал, че в момента е влюбен в красива млада дама, която е част от лайфстайл средите.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Отстъпка за жилище за младоженци: международна корпорация стартира кампания за 14 февруари във Варна
Дата: 20/02, 12:10
Екскурзовод: Всеки европеец трябва да знае, че първите следи на цивилизацията са във Варна
Дата: 20/02, 12:042 Коментара
“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 20/02, 12:00
Балабанов: Цицелков падна, ред е на Янкулов
Дата: 20/02, 11:562 Коментара
Русев: Незаконни водопроводи и строежи спъват ВиК проектите във Варна
Дата: 20/02, 11:43