кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Последното развитие на ситуацията в Народното събрание изби в интересна посока в коментарното предаване на Нова телевизия „Пресечна точка”. И тримата събеседници, които в предишните дни изразяваха различни позиции, в един момент засипаха с критики коалицията ПП-ДБ. Най-категоричен беше бизнесменът Ричард Алибегов.
„ПП-ДБ трябва да се молят да няма нови избори през март. Какво си мислят тези хора?”, възмути се той. Алибегов заяви, че те разиграват хората с промените на позициите си и добави, че „кордоните” им са станали твърде много.
PR експертът Бояна Бозаджиева коментира в тази връзка, че декларацията за изолиране на Пеевски на ПП-ДБ е била добър ход, но вече е изчерпала смисъла си.
Изненадата дойде от журналиста Иво Божков, който доста сериозно защити идеите, зад които застават ПП-ДБ в политиката. Той обаче призна, че не иска да е защитник на коалицията, защото тя е допуснала много големи грешки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Солей 06 с първа копка на нов проект в Св. Св. Константин и Елена
Дата: 15/02, 13:20
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 15/02, 13:20
Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 15/02, 13:20
Винарска изба "Варна" празнува Трифон Зарезан
Дата: 15/02, 13:20
Историк: Черният лебед "Петрохан" ще затрудни съставянето на правителство
Дата: 15/02, 13:13