Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ
Времето в следващите дни ще поеме курс обратно към зимата. Валежите, които вече започнаха от дъжд, ще е преминават в сняг. В следващите часове се очаква това да стане в планините, в Предбалкана, по високите полета на западна България.
Съответно през утрешния ден това ще се случи на много места в централна и в източна България - говорим за интензивни пролетни снеговалежи, които в някои райони ще бъдат с натрупване на снежна покривка и предпоставки за усложнен трафик по пътищата, и за измръзване на пролетните овошки, предупреди синоптикът на Нова телевизия Николай Василковски.
Температурите, които днес бяха в интервала горе-долу от 5 до към 10 градуса, утре ще бъдат със сигурност доста по-ниски.
_%20465x%20921.jpg)
В следващите три четири дни отново ще има валежи. Температурите бавно ще започнат да се връщат към своите по-нормални пролетни стойности.
Около Цветница - в разгара на празниците се очакват показания на термометрите до към 15 - 20 градуса, каза още Николай Василковски.
Редактор "Екип на Петел"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
23 декември – Транзисторът става на 79 години
Дата: 23/12, 01:30
Как да не се тръшнем болни?
Дата: 23/12, 01:30
Тежък инцидент с много ранени в Нидерландия
Дата: 23/12, 01:00
Ливърпул потвърди тъжната новина
Дата: 23/12, 00:45
Нешка Робева се сбогува с Боян Радев по трогателен начин
Дата: 23/12, 00:30