Булфото
Александър Везенков е бил замесен в неприятен инцидент в залата в Пирея след драматичната победа на неговия Олимпиакос у дома срещу Перистери, предава BGbasket.com.
Според гръцката телевизия ЕRT, която излъчва срещата, българинът и състезателят на гостите Вангелис Зугрис едва не са се сбили в коридора по пътя към съблекалнята след края на срещата.
По време на мача между двамата възникна напрежение, когато четири минути преди края Зугрис падна на терена след лек контакт с Везенков, а крилото от своя страна изрази разочарованието си от преувеличената реакция на съперника.
Конфликтът обаче не бе потушен тук, а след края на интервюто с Йоргос Барцокас журналистът от обществената телевизия отбеляза ексалирането на ситуацията и това, че българинът видимо е бил ядосан на играча на Перистери.
Везенков се завърна в игра след близо две седмици, в които се възстановяваше от контузия, като стана водещ реализатор за Олимпиакос в мача.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Магнезий за бързо реагиране
Дата: 09/06, 03:10
На 9 юни рожден ден празнува Елвира Георгиева
Дата: 09/06, 03:00
Марта Вачкова стана баба за първи път
Дата: 09/06, 02:00
Легенда от САЩ`94 поиска да намалят отборите в елита на 10
Дата: 09/06, 01:30
Отбелязваме Международния ден на приятелството
Дата: 09/06, 01:00