снимка Булфото
Двама тийнейджъри на по 18 години са издъхнали в празничната нощ от фатални лицеви рани след инциденти със саморъчно изработени фойерверки в германския град Билефелд, предаде ДПА, позовавайки се на съобщение на местната полиция.
Става въпрос за случаи на различни места в града в западната провинция Северен Рейн-Вестфалия, уточнява агенцията, предаде БТА.
Единият тийнейджър е починал на мястото на инцидента в квартала на Билефелд "Баумхайде".
Момчето в квартал "Браке" е издъхнало в болница от раните си след неуспешен опит за реанимация.
Съставът на използваните пиротехническите средства все още се изяснява.
В столицата Берлин към 22:30 ч. в новогодишната нощ местно време (23:30 ч. бълг. вр.) в болница са били приети петима души, пострадали от фойерверки. Двама от тях са тежко ранени.
Момиче на 16 години е загубило кутре и част от безименния пръст на ръката в Лайпциг, докато се е опитвало да запали нерегламентирана пиратка, обяви полицията.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
От "Трети март" подадоха документи за регистрация като политическа партия и призоваха президента за техен неформален лидер
Дата: 07/01, 13:022 Коментара
Спартак Варна отложи беседата с феновете си
Дата: 07/01, 12:54
Близо 20 хиляди именици празнуват Ивановден във Варна
Дата: 07/01, 12:361 Коментар
Почина кметът на ГЕРБ Иван Щилиянов
Дата: 07/01, 12:352 Коментара
Закопчаха варненец в Шумен с над килограм марихуана и други наркотици
Дата: 07/01, 12:281 Коментар