Пиксабей
Мъж на 29 години от Варна е привлечен към наказателна отговорност за кражба, извършена при условията на опасен рецидив. Той е задържан за срок до 72 часа с постановления на наблюдаващия случая прокурор от Районната прокуратура в Шумен с оглед довеждането му в съда за определяне на мярка за неотклонение. Това съобщиха от пресцентъра на Апелативната прокуратура във Варна.
По данни на съдебната институция, Г.П. е задържан в часовете след полунощ на 4 декември, след като извършил кражба от частен имот. Малко по-рано, мъжът прескочил ограда и противозаконно проникнал в къща в Шумен. От пристройка към дома откраднал различни електрически уреди, от които възнамерявал да изкара пари, оставяйки ги в заложна къща.
Работата по разследването на случая продължава под ръководството и надзора на Шуменската районна прокуратура. Прокурорът по случая ще внесе в съда искане за налагане на най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“, допълват от пресцентъра на Апелативната прокуратура във Варна.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Техеран отхвърли твърденията за пълна блокада на Ормузкия проток
Дата: 07/03, 07:49
Държавният департамент на САЩ одобри продажбата на 12 хиляди бомби на Израел, като заобиколи Конгреса
Дата: 07/03, 07:431 Коментар
Пеевски ще сезира прокуратурата за твърдения на Теодора Георгиева
Дата: 07/03, 07:26
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 07/03, 07:20