Снимка: МВР
Двама варненци, на 25 и 38 години, са задържани през уикенда в полицейския арест, след проверка от Пътна полиция. Причината за задържането им е, че след извършена контрола с техническо средство станало ясно, че мъжете са седнали зад волана след употреба на наркотични вещества, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Срещу тях се водят досъдебно производство по описа на Първо РУ и РУ Аксаково.
През почивните дни служителите на ОДМВР-Варна са спрели за проверка четирима мъже на по 25, 38, 39 и 42 години. Последвала инспекция с алкотест, която отчела наличие на алкохол над 1,2 промила. Нарушителите са задържани за срок до 24 часа, а по случаите са образувани бързи производства, съобщават още от полицията.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Илиан Илиев премина в турски клуб
Дата: 24/06, 15:17
Спартак: Време е отново да се съберем на нашия стадион
Дата: 24/06, 15:05
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57