Весела Лечева и Стефка Костадинова се срещат в четвъртък


Дата: 09/04, 23:30

снимка: Булфото

Новоизбраният председател на Българския олимпийски комитет (БОК) от Общото събрание на 19 март Весела Лечева потвърди, че утре - 10 април, ще проведе среща президента на централата през последните 20 години Стефка Костадинова, която продължава да изпълнява длъжността, тъй като новото ръководството не е вписано заради подадени жалби в съда.  

"Уважаеми колеги, във връзка с днешното изявление пред медиите на г-жа Стефка Костадинова, че в четвъртък ще очаква среща с г-жа Весела Лечева в 10 ч. в сградата на Българския олимпийски комитет, от екипа на новоизбрания председател уточняват, че тя ще се отзове на поканата и се надява на ползотворен диалог", заявиха от пресофиса на Лечева, допълва Bulgaria ON AIR.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Венци Рангелов: Борислав Михайлов е в тежко състояние
Дата: 07/01, 19:30

Община Крумовград обяви бедствено положение на територията на 27 населени места, 8 януари е неучебен
Дата: 07/01, 19:24

Челен сблъсък между два автомобила затруднява движението на Орлов мост в София
Дата: 07/01, 19:18

Тялото на жената от родопското село Стърница е открито във водоем
Дата: 07/01, 19:13

Военният "Спартан" летя от София до Варна и обратно заради донорска ситуация
Дата: 07/01, 19:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия