Не съм се оттеглил от поста изпълнителен директор на „Исторически парк“ заради неговото финансово състояние, а заради имиджа, който умишлено му се създава.
Това заяви пред БГНЕС Ивелин Михайлов, основател на „Исторически парк“ и идеолог на партия „Величие“.
Днес стана известно, че Ивелин Михайлов е освободен от поста изпълнителен директор. „Виждам, че заради политическите си възгледи нося само негативи на проекта „Исторически парк“, коментира той своето оттегляне.
Според него неправилното управление на страната е довело до там, че самият парк е започнал да страда. „Навсякъде се споменава само в негативен план. Имаме отказани групи. Това е негатив към един обект, който наистина може да промени съзнанието на хората в България“, каза Михайлов и добави, че предпочита да се оттегли, за да не носи негативи.
Той категорично отрече паркът да има задължения: „Тази година го оставаме на печалба“.
На въпрос, ако бъдат открити някакви нередности в работата на „Исторически парк“, дали би понесъл съответната отговорност, Михайлов отговори: „Винаги, по закон, изпълнителният директор носи отговорност за времето на управлението си. Няма как да е по различен начин“.
Бъдещите му планове са свързани с развитието на партия „Величие“, която трябва да защити гражданите от политиците, престъпниците и институциите, които ги ощетяват.
„Институциите не работят, хората и бизнесът плащат рекет както през 90-те години и това съсипва държавата“, обобщи Ивелин Михайлов.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Земетресение в България в 6:15 часа
Дата: 03/03, 08:52
Конституционният съдия Атанас Семов: Последните избори не са съвсем честни
Дата: 03/03, 08:471 Коментар
Интензивен трафик на граничните ни пунктове към Турция тази сутрин
Дата: 03/03, 08:40
До 11 градуса на Националния празник, но остава облачно
Дата: 03/03, 08:38
Нов стандарт ще намалява риска от загуба на слуха при геймърите
Дата: 03/03, 08:30