Здравната комисия в парламента се събира извънредно


Дата: 31/03, 13:34

Снимка: Булфото

Председателят на парламентарната комисия по здравеопазване проф. Костадин Ангелов свика извънредно заседание на 2 април. На него ще бъдат изслушани министрите на здравеопазването и финансите, а причината е недостига на финансиране в психиатричните болници. Това съобщи във Facebook профила си депутатът от ГЕРБ-СДС, който оглавява и ресорната комисия.

"Сигурен съм, че с общи усилия ще намерим решение на проблема, за да осигурим необходимите средства за възнаграждения на медиците, които работят в тези здравни заведения", посочи Ангелов.

Ресорната парламентарна комисия ще изслуша и директорите на държавните психиатрични болници, предава Дарик.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проблемите с простатата не са присъда
Дата: 05/01, 06:20

На днешната дата в историята
Дата: 05/01, 06:00

Предшествениците на човека са ходели изправени още преди 7 млн. години
Дата: 05/01, 05:00

Народни вярвания: Водата е най-силната стихия и има магическа сила на 5, 6 и 7 януари
Дата: 05/01, 04:00

Корабът "Емона" – царска идея, превърнала се в туристическа атракция
Дата: 05/01, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия