кадри bTV
редактор Веселин Златков
Кралицата на социалната игра Мая отвърна на хейта, който масово се бълва по неин адрес в коментарите за „Островът на 100-те гривни” по bTV. Тя не е изненадана, че е може би най-мразената от зрителите, тъй като хората не разбират нейния начин на игра в предаването.
„Моята игра е да не играя. Не всичко се решава с кръв и пот, на фронта с войни. В модерното общество хората случват нещата с дипломация. Хората, които работят лека работа на компютър изкарват повече от тези на полето, не че омаловажавам тези, които бачкат. Същото е и в играта - не е задължително да влизаш в боя, за да напредваш и да успяваш”, това обясни Мая.
Златното момиче заяви, че с Бистра са станали още по-близки, отколкото са били на Острова. Те често се виждат, гледат заедно предаването, защото работното място на едната е близо до дома на другата.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Здравко от „Ритон“: Катя три дни не ми говори
Дата: 28/03, 11:14
Варненка със смазан от дърво "Мерцедес": Благодаря, че не ме убихте. Излязох 1 минута преди това
Дата: 28/03, 11:14
Приеха на второ четене промени в Закона за изискванията за достъпност на продукти и услуги
Дата: 28/03, 11:02
Разликата между българското и румънското агнешко за Великден и Гергьовден
Дата: 28/03, 11:011 Коментар