Видео с участието на Димитър Бербатов е тотален хит в Англия и особено сред феновете на "Ливърпул". Откъсът, който трае само няколко секунди, е качен на един от фенсайтовете на "червените" и скоростно набира коментари и одобрения, информира "Стандарт".
На клипа се вижда как Стивън Джерард получава топката и преодолява Бербатов, чуквайки я между краката му. Моментът е от гостуването на "Фулъм" на "Анфийлд" в събота, спечелено от "червените" с 4:0. Видеото е озаглавено "Индийско орехче от Джерад за Бербатов". У нас в кварталните мачлета на подобни изпълнения се казва "Мрежичка". "Нищо чудно. Берба само се разхожда и не тича, а когато най-накрая се връща в защита, това се случва", коментира фен с никнейма Xavier Yap Lek Wee.

Митко продължава да е на мушката на медиите на Острова, след като тимът му се намира в зоната на изпадащите. "Време е "Фулъм" да изгони Бербатов", написа Goal.com. "За Йол, който се радва на успешно партньорство с нападателя в "Тотнъм" и "Фулъм" и го убеди да откаже на "Фиорентина", за да остане при него преди 15 месеца, това ще бъде радикална стъпка", коментира сайтът.
"Дейли мейл" също прогнозира, че българинът ще загуби титулярното си място, а Мартин Йол ще бъде сменен. Фаворитите за поста му са румънецът Дан Петреску, норвежецът Оле Гунар Солскяр, италианецът Роберто ди Матео, американецът Боб Брадли или англичанинът Тони Пулис.
Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар
Мартин Димитров: Когато министрите не са ярки фигури, повече власт отива в премиера
Дата: 09/05, 20:471 Коментар
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 20:40
Илиан Илиев: Получи се не много красив, но пък оспорван мач
Дата: 09/05, 20:35
Предлагат Столичната община да придобие скулптурните фигури от Паметника на Съветската армия
Дата: 09/05, 20:28