Снимка: Пиксабей
Към момента няма данни за пострадали български граждани при земетресението в Мианмар, което предизвика рухването на небостъргач в Банкок. Посолството на Република България в Ханой следи развитието на ситуацията.
Ситуационният център на МВнР изпрати съобщение до всички български граждани, които са се регистрирали в Тайланд през рубриката “Пътувам за… ” на сайта на ведомството. Към момента съгражданите ни, които са отговорили на съобщението, са заявили, че не се нуждаят от съдействие, допълва БНТ.
При необходимост от съдействие, българските граждани в Мианмар и Тайланд, могат да се обръщат към българското дипломатическо представителство в Ханой, на телефонен номер: +84 24 3845 2908, както и на телефонната линия за неотложни случаи в извънработно време: +84 24 3846 0856. Сигнали могат да бъдат подавани и на имейл адреса на посолството: Embassy.Hanoi@mfa.bg.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Само за денонощие трима души загинаха в катастрофи
Дата: 28/12, 10:53
Силният вятър повали клони в Пловдив
Дата: 28/12, 10:50
КНСБ за претенциите на бизнеса към майките: Това е дъното на късогледото мислене!
Дата: 28/12, 10:351 Коментар
6,2 по Рихтер удари бреговете на Северно Перу
Дата: 28/12, 10:26
Проучване: Пада доверието към президента Макрон
Дата: 28/12, 10:203 Коментара