Пиксабей
Движението при 377 км на автомагистрала "Хемус" в посока Шумен се осъществява в изпреварващата лента поради изтегляне на тежкотоварен автомобил, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ) на сайта си, предаде БТА. Трафикът се регулира от "Пътна полиция". Шофьорите трябва да се движат с повишено внимание и съобразена скорост в участъка, посочиха от АПИ.
От Областно пътно управление - Варна уточниха за БТА, че на 377 км на автомагистрала "Хемус" е станал инцидент с тежкотоварен автомобил, като в произшествието няма пострадали.
Вероятно при управление на тежкотоварния автомобил шофьорът е заспал и моторното превозно средство е излязло в канавката отстрани на пътя, каза диспечер на Областно пътно управление - Варна. Той поясни, че тежкотоварният автомобил все още е там и че е разположен на една страна в канавката.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
9 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“ през януари и февруари
Дата: 08/01, 18:30
Гръцките фермери преминаха към пълна транспортна блокада на пътищата и границите
Дата: 08/01, 18:251 Коментар
Обследваха басейните и асансьорите във Варна
Дата: 08/01, 18:07
Енергиен експерт: САЩ изпращат сигнал на Китай и Русия, че не са добри дошли в западното полукълбо
Дата: 08/01, 18:05