Удариха Били Айлиш в лицето на концерт


Дата: 17/12, 23:10

кадър: Нова тв

Били Айлиш беше замерена с предмет в лицето докато пее на сцената. Случаят е от преди няколко дни в Аризона. 22-годишната изпълнителка пяла една от емблематичните си песни от саундтрака на филма „Барби”, когато гривна с мъниста, хвърлена от публиката, я удря по главата. Тя потрепва и обръща глава, докато публиката реагира с възмущение и освирква акта на насилие. Въпреки неприятната ситуация, певицата продължава изпълнението си и спокойно хвърля предмета встрани, демонстрирайки професионализъм и самообладание.

Припомняме, че преди месеци Ники Минаж също беше замерена с предмет по време на концерта ѝ в Детройт. Изпълнителката обаче не остана длъжна на човека, който едва не я уцели, и върна обратно в публиката предмета. Миналото лято подобна ситуация се случи с друга певица - Биби Рекса, по която беше хвърлен телефон по време на участие в Ню Йорк.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



От 1 април преизчисляват стотици хиляди пенсии
Дата: 28/03, 21:34

Доц. Киселова в „Панорама”: Не се страхувам
Дата: 28/03, 21:331 Коментар

Григор Димитров - Новак Джокович 2:3
Дата: 28/03, 21:33

От понеделник в РЗИ-ата ще ваксинират срещу менингококи
Дата: 28/03, 21:241 Коментар

Обявиха учебните дни след пролетната ваканция до Великден
Дата: 28/03, 21:19

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия