кадри bTV
редактор Веселин Златков
Макар и сутрешният ефир да не е най-подходящото време за обсъждане на интимни теми, такива доста често се поставят и предаванията на телевизията. В понеделник в „Преди обед” по bTV нещата минаха границата на приличното, да дори самите водещи на предаването си признаха, че разпространяват поквара от екрана.
Провокиран от Оля Малинова, Петър Дочев сподели, че е впечатлен от нова тенденция, която се налага у нас. Става въпрос за съпруги, които имат интимни отношения извън брака, при това със съгласието на мъжете си. Последните пък даже се възбуждали от това, обясни Дочев.
Думите му предизвикаха смут в студиото, като Зейнеб предупреди колегата си да не гледа нея, като говори за такива неща и даже му каза да седне по-далеч. Тя добави, че според нея става въпрос за т.нар. суингъри и че всъщност този тренд не е новина и няма какво да се обсъжда.
Дочев веднага жегна Зейнеб, че явно има доста познания по темата.
„Стига толкова поквара”, прекъсна ги Оля, макар че тъкмо тя ги подтикна да коментират темата.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Макрон: Мадуро накърни сериозно достойнството на собствения си народ
Дата: 03/01, 22:501 Коментар
Семейството на Томи Лий Джоунс с първо изявление след смъртта на дъщерята на актьора
Дата: 03/01, 22:40
Трагедията в швейцарския ски курорт станала заради звукоизолационна пяна
Дата: 03/01, 22:302 Коментара
Вицепрезидентът на Венецуела: Николас Мадуро е единственият президент на страната
Дата: 03/01, 22:202 Коментара
Клиентка: Продавачка в центъра на София отказа да ми продаде цигари с банкнота от 200 евро
Дата: 03/01, 22:173 Коментара