Президентът Радев посреща краля на Йордания


Дата: 03/04, 07:20

снимка Булфото

По покана на държавния глава Румен Радев кралят на Йордания Абдула Втори ще бъде на официално посещение в България.

Президентът ще го посрещне с официална церемония на площад „Св. Александър Невски“, където ще бъде отдадена почит пред Паметника на Незнайния войн. По-късно двамата ще разговарят в сградата на президентството. Сред акцентите са развитието на двустранните отношения между България и Йордания, както и теми от световния дневен ред в сферата на сигурността.

Утре президентът Румен Радев и крал Абдула Втори ще бъдат домакини на среща на високо равнище в София в рамките на инициативата „Процес Акаба“, съобщават от пресцентъра на Президентството.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Продавачка: Връщаме левове, откъде да ги вземем тези евра, банките не продават
Дата: 10/01, 16:05

Опашки за смяна на еврото се извиха пред БНБ
Дата: 10/01, 16:02

Клиентка: В Pepсо работят само като плащането се извършва с карта
Дата: 10/01, 16:00

Тенденции в уеб дизайна и изработката на сайтове и онлайн магазини през 2026 година
Дата: 10/01, 15:50

Проверяват сигнал за изчезнал багаж на летище "Варна"
Дата: 10/01, 15:46

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия