Снимка: Пиксабей
ЕРП Север преустановява планираните изключвания на електрозахранването на своята оперативна територия в областите Варна, Добрич, Силистра, Шумен, Търговище, Велико Търново, Габрово, Русе и Разград, от днес - 20 декември, до 5 януари 2025 г., с цел да осигури на клиентите светли и уютни празници, съобщават от дружеството. В този период 71 екипа ще осигуряват дежурства денонощно и ще реагират своевременно при аварийни ситуации, за да възстановят електрозахранването.
Служителите на ЕРП Север поддържат непрекъсната връзка помежду си и в координация с диспечерските центрове с цел навременен обмен на информация. Съставен е график на ръководния персонал по Разпределителните обслужващи центрове, като при необходимост ще бъдат сформирани допълнителни аварийни екипи.
ЕРП Север има подписано споразумение с Национално сдружение на общините в Република България (НСОРБ) за съвместни действия при кризи. Директните контакти по места с кметове, областни управители и други общински представители допълнително гарантират експресно съдействие в случаи на аварии.
Денонощните телефони на компанията 0700 161 61 и 0700 359 10 са на разположение на клиентите за информация и за подаване на сигнали при непредвидено прекъсване на електрозахранването.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Главният секретар на МВР Георги Кандев: Истината е, че храбростта рядко идва с гръм. Тя започва с малък избор
Дата: 06/05, 12:33
Затварят временно ул. „Вълноломна“ на 7 май
Дата: 06/05, 12:23
Джон Малкович получи хърватско гражданство
Дата: 06/05, 12:151 Коментар
След сканиране на свлачището край Смолян се появиха още по-големи проблеми
Дата: 06/05, 12:031 Коментар
Николай Денков: Държавата трябва да се грижи за техническото оборудване на армията
Дата: 06/05, 11:504 Коментара