снимка: Булфото,архив
В Гърция от днес затягат контрола по пътищата. Има засилено присъствие на полицейски екипи по цялата пътна мрежа на страната. Трафикът също е засилен.
Гърците от днес пътуват за коледните празници. Властите препоръчват да се шофира с повишено внимание, поради дъжд почти в цялата страна и сняг по високите места.
Органите на реда проверяват колите за наличие на вериги, независимо в каква посока пътуват. Глобата е 80 евро. За сега няма затворени пътища.
Полицията съобщава, че е разбита в Солун банда на автокрадци.
Има въведено ограничение за движение на тежкотоварните автомобили в изходите на градовете, за да се облекчи движението на леките коли.
Скоростта на движение се следи с дронове, допълва БНР.
Засилен е трафикът към границите с България. Много гърци пътуват за коледни покупки, а други на почивка за няколко дни по празниците.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Водещите на „Преди обед” по БТВ: Ту-туу
Дата: 15/12, 11:00
Гръцки кораб е задържан с тонове кокаин
Дата: 15/12, 10:46
Не е злато или сребро, цените на един метал литнаха нагоре
Дата: 15/12, 10:42
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 15/12, 10:40
Задържаха служители на МВР при акция на прокуратурата в Ловеч
Дата: 15/12, 10:37