Кадър Фб
Азис сподели много личен момент в живота си, който му е оставил белези.
Преди повече от 15 год. Си бях сложил “ Гастро пръстен” на стомаха. Тоест ограничаваше приема на много храна наведнъж. Трябваше да го махна 10 год след поставянето му, но аз все отлагах. За това сега на корема си имам белези, които никога няма да се заличат. Но пък лудото ми семейство казва, че мъжът е хубав с всякакви рани, следи и белези, които животът е нанесъл Прегръщам ви и благодаря за грижите и любовта! Очаквам ви в Арената.
Коментарите не закъсняха:
Ако не ти пречат, хич не ги мисли, не ходи на излишни, лекарски манипулации. Бъди жив и здрав и радвай феновете си с медения си глас!
Жив и здрав бъди!Белезите зарастват и избледняват и почти се заличават!Има средства за това!
Здравето и твоят глас са важни!Остани си все такъв-истински и чаровен!!Ти си
ВАСКО - АНГЕЛОГЛАСНИЯТ!!!!
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
От утре: Нови, по-високи цени за платено паркиране в София
Дата: 04/01, 17:521 Коментар
Клиент в Казанлък плати 9 лева за чаша капучино
Дата: 04/01, 17:312 Коментара
Ружа Райчева: В голяма верига магазини не приеха левове с връщане на евро заради “технически проблеми”. Можело само с карта или в евро
Дата: 04/01, 17:273 Коментара
Заради урагана в София Airbus A320 с 220 души на борда е извършил извънредно кацане на летище в Унгария
Дата: 04/01, 17:21
Светльо Иванов: Еврото е тук и това е напълно заслужено
Дата: 04/01, 17:052 Коментара