Снимка: АПИ
Утре - 16 април, от 10,30 ч. до 18 ч. се ограничава движението в посока София от 8-и км до км 0 на АМ „Хемус“ за геодезическо заснемане. Трафикът ще се пренасочва от пътен възел „Яна“ по път I-1 Ботевград – София до пътна връзка при км 0 преди Софийския околовръстен път, при магазин „Джъмбо“, съобщават от АПИ.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно и със съобразена скорост, да спазват правилата за движение и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик, тъй като се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Аварийната лента може да се ползва само в участъците с въведена временна организация за безопасност на движението.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
4-годишният Иван дари всичките си парички от касичката на мъж, чията къща изгоря преди Коледа
Дата: 07/01, 19:52
Белият дом: Екипажът на руския кораб подлежи на съдебно преследване след задържането му от САЩ
Дата: 07/01, 19:51
Радостин Василев: Обществото иска Борисов и Пеевски да са извън управлението
Дата: 07/01, 19:471 Коментар
Задържаха 22-годишен в София, обвинен, че е откраднал автомобил
Дата: 07/01, 19:39
Венци Рангелов: Борислав Михайлов е в тежко състояние
Дата: 07/01, 19:30