Новият филм на Кристофър Нолан ще е по безсмъртна класика


Дата: 24/12, 16:06

кадри Х

Новият филм на режисьора Кристофър Нолан ще бъде адаптация на "Одисея" на Омир, предаде ДПА. От студиото "Юнивърсал пикчърс" съобщиха, че това ще е "митичен екшън епос, заснет по целия свят", съобщи Нова телевизия.

Филмът на 54-годишния режисьор, известен с "Опенхаймер" и "Интерстелар", ще бъде пуснат по кината на 17 юли 2026 г., съобщи студиото в социалната мрежа Х.

Според "Юнивърсал" продукцията ще бъде заснета с технологията IMAX, която позволява особено висока резолюция.

Холивудски издания съобщават, че в проекта участват Мат Деймън, Чарлийз Терон, Том Холанд, Ан Хатауей, Зендая, Лупита Нионго и Робърт Патинсън.

Древногръцката поема, написана около 8 в. пр.н.е., разказва за опасното пътуване на цар Одисей към остров Итака след края на Троянската война.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Заплата до 3100 лв. за работа в магазин в Самоков – ето кой търси хора!
Дата: 24/12, 14:40

Инвеститорите на Forest Village във Варна започнаха да получават ключовете за своите нови вили
Дата: 24/12, 14:40

Христо Стоичков преди Бъдни вечер: Ще се смирим и ще се помолим за всички
Дата: 24/12, 14:281 Коментар

Откриха възрастен мъж, загинал при пожар тази сутрин в Благоевград
Дата: 24/12, 14:20

Празнична трапеза без натиск върху бюджета: По-евтин свински врат и пуйка на цени от 2024 г. в Lidl
Дата: 24/12, 14:20

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия