"Йеттел" замлъкна на Коледа, А1 и Виваком не


Дата: 25/12, 17:06

Пиксабей

Изненадващо един от мобилните оператори "Йеттел" не честити Коледа на абонатите си.

А1 и Виваком пуснаха честитки във Фейсбук страниците си.

Това обаче не стори "Йеттел".

Всъщност това е част от кампания на "Йеттел" и е съвсем съзнателно, но изглежда малко странно за много от абонатите, които очакваха поне една честитка на празниците, която да не е свързана с вдигане на такси.

До 31 декември 2024 г. Yettel преустановява публикуването на органично съдържание в социалните си медии. С тази символична стъпка телекомът отправя важно послание – да сложим устройствата на пауза и да се посветим на пълноценно общуване с хората около нас по време на предстоящите празници. Защото, както гласи слоганът на тазгодишната коледна кампания на мобилния оператор - „Истинското общуване започва, когато оставим телефона“.

„Хората сме социални същества и имаме нужда от дълбоко и смислено общуване лице в лице, от прегръдка, усмивка и някой да ни изслуша без да изпуска погледа ни нито за миг. Затова тази година за празниците призоваваме всички да посветят вниманието си на споделените офлайн моменти и да прекарат качествено време с близките си хора“, каза Мария Маринова, директор „Бранд и маркетинг комуникации” в Yettel.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Проблемите с простатата не са присъда
Дата: 05/01, 04:10

Водата е най-силната стихия и има магическа сила на 5, 6 и 7 януари
Дата: 05/01, 04:00

Корабът "Емона" – царска идея, превърнала се в туристическа атракция
Дата: 05/01, 03:00

Ястията, които са задължителни за Йордановден
Дата: 05/01, 02:001 Коментар

Въвеждането на еврото в България ще сложи край и на продължилата десетилетия "куфарна търговия" през границата
Дата: 05/01, 01:411 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия