снимка: Булфото
Курортен комплекс „Боровец” открива днес зимния сезон с целодневна програма и дава началото на честванията по случай 130 години от създаването си, съобщават организаторите от концесионера „Бороспорт“ и Община Самоков.
През целия ден лифт картите за деца ще бъдат на символичната цена от 1 лев, а лифт картите за дневно и нощно каране за всички останали възрасти ще са на половин цена, предава БТА. Ски и сноуборд училище „Бороспорт“ ще осигури безплатно групови уроци за 130 начинаещи деца, включително безплатна екипировка от гардероба на „Бороспорт“ в хотел „Рила“ за всички, които са заявили предварително.
От сутринта гостите ще могат да наблюдават демонстрации на Планинската спасителна служба, да се запознаят със спасителните кучета, както и да посетят снежното иглу и образователната зона. За децата ще има също така работилнички с местни занаятчии и художници.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Предлагат регистър срещу незаконното ползване на инвалидни паркоместа
Дата: 28/12, 12:59
Сайт взима 19 лева такса за винетка за 15 лева
Дата: 28/12, 12:53
От минус 5 до 6 градуса в понеделник
Дата: 28/12, 12:48
Рангел Бизюрев: Нищо, брат. Бих го. Обърна очите и умря
Дата: 28/12, 12:38