Снимка Пиксабей
Еспаньол забрани на феновете на Барселона да носят фланелките на отбора си и засили мерките за сигурност преди каталунското дерби от Ла Лига в събота, около което напрежението е високо, тъй като вратарят на Барселона Жоан Гарсия се готви да излезе срещу бившия си клуб.
Еспаньол също така инсталира защитни мрежи зад двете врати, „за да гарантира безопасността на всички присъстващи и да помогне на събитието да протече гладко“, тъй като Гарсия, който направи „летен трансфер при заклетите си съперници“, ще се изправи срещу стария си отбор за първи път, откакто напусна.
„Достъпът до стадиона с всякакъв вид облекло, шал или идентификационен символ на ФК Барселона е строго забранен. Всяко лице, носещо фланелки, шалове, шапки, знамена или други отличителни елементи на гостуващия отбор, няма да бъде допуснато да влезе на стадиона“, заявиха от Еспаньол в изявление, допълва Спортал.
Еспаньол предупреди, че нарушенията на дисциплинарните разпоредби могат да доведат до санкции, включително глоби и „временно отнемане или отнемане на членство в клуба“.
Барселона е начело в класирането с 46 точки, а Еспаньол е пети с 33 пункта.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кая Калас: Твърдението на Русия за украински атаки "е отвличане на вниманието"
Дата: 31/12, 18:171 Коментар
Дъщерята на Гала: Коремът ми не е от сарми, бебе номер 2 се готви
Дата: 31/12, 18:06
Откриха телата на трима души на връх Балди – един от най-опасните в Южна Калифорния
Дата: 31/12, 17:54
Кариера в Пещера: има ли стабилна работа извън производствата?
Дата: 31/12, 17:50
Задържаха недекларирана валута и злато на МП Калотина
Дата: 31/12, 17:441 Коментар