Исторически успех на Нюкасъл над Ман Юнайтед


31/12/2024, 00:20

кадър: Спортал

Манчестър Юнайтед допусна поражение с 0:2 от Нюкасъл в мач от 19-ия кръг на Премиър лийг. Това бе трето поредно поражение за тима на Рубен Аморим в първенството, както и трето поредно такова на техния “Олд Трафорд”. Точни за “свраките” бяха Александър Исак (4’) и Жоелинтон (19’).

Футболистите на Еди Хау изиграха брилянтни малко повече от 20 минути в началото на двубоя, когато доминираха изцяло над своите домакини и именно в този период от двубоя успяха да отбележат и двете си попадения, които успяха да им донесат и успеха. Впоследствие играчите на Манчестър Юнайтед постепенно стабилизираха играта си и дори пропуснаха някои добри ситуации, предаде Спортал. 

През втората част футболистите на Рубен Аморим държаха контрола върху двубоя, но с няколко изключения така и не успяха да наложат сериозен натиск, за да стигнат до нещо повече от поредната си загуба.

По този начин футболистите на Рубен Аморим допуснаха шеста загуба в последните си осем двубоя и продължават да не успяват да намерят правилната формула. “Червените дяволи” са едва 14-и в класирането и са по-близо до опасната зона от челото на класирането. От своя страна Нюкасъл продължава брилянтната си форма от последните седмици. Футболистите на Еди Хау постигнаха четвърта поредна победа в първенството и вече се намират само на три точки от четвъртия Челси.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Без вода днес във Варна и региона
Дата: 15/04, 09:24

"Ние, потребителите": Обикновен душ гел може да разболее хората с отслабен имунитет
Дата: 15/04, 09:17

Проф. Юлиана Матеева - Гласът на разума в 51-то НС и лицето на Величие!
Дата: 15/04, 09:14

Откриха близо 15 хиляди евро и списък с имена при акция в Шуменско
Дата: 15/04, 09:05

Ройтерс: Хакери, предполагаемо свързани с Русия, са компрометирали имейли на военни и държавни структури в България и НАТО
Дата: 15/04, 09:04

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия