снимка: Carine06 from UK, Уикипедия
Бившата №1 при тенисистките Наоми Осака заяви, че е готова да прекрати кариерата си, ако през 2025 година не върне топ нивото си.
"Не смятам, че съм състезател, който би могъл да се примири, ако не е на топ ниво – коментира японската тенисистка. – Изключително уважавам всички тенисистки в тура, но в този момент от живота си не виждам дам бих могла да продължавам кариерата си, ако не успея да се изкача сериозно в ранглистата.
Бих предпочела да прекарвам времето си с дъщеря ми, ако не съм там, където усещам, че трябва да бъда. А това са челните места в ранглистата.
2024 година ме направи по-скромна, но още си давам сметка, се сериозно израстнах. Работих много повече, отколкото когато и да било преди. Заради това и бе доста разочароващо, че не успях да постигна резултатите, които исках. Но усещам, че израствам и продължавам да се уча. Така че, с отломно нетърпение очаквам новата година и новият сезон“.
Осака стартира сезона на турнира от категория 250 в Окланд, предава Фокус. В първия си мач тя отстрани Лина Глушко от Израел с 6:4, 6:4.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
"Ние, потребителите": 87% от доказано опасните стоки продължават да се продават онлайн, повечето от тях за деца
Дата: 09/03, 07:46
115 пожара са потушени през изминалото денонощие, 53-годишен мъж загина в пламъци
Дата: 09/03, 07:38
Колона от камиони на "Капитан Андреево" тази сутрин
Дата: 09/03, 07:25
Нова вълна от взаимни удари между Израел и Иран, сирени в Тел Авив
Дата: 09/03, 07:20
Турция отново удължи срока на отмяната на полетите до редица дестинации в Близкия изток
Дата: 09/03, 07:13