Дони заминава от България след Нова година


31/12/2024, 18:53

Кадър Фб

Дони написа тъжни думи във Фейсбук.

Причината е загубата на Кирил Маричков.

"Изпращаме тази драматична за нас година, с много тъга от загубата на скъп приятел, когото няма да забравим. От 1 януари 2025 г. ще продължим напред, а тъгата ни ще оставим в къщи. Дължим го на всички, които пълнят залите ни и искат след тежък ден, да изпитат радостни емоции. Такава е нашата работа.

Супергрупата "Фондацията" отваря вратите си за младите гласове на България. За онези, които ще ни наследят. Скоро ще обявим как ще се случи това.

През януари заминаваме за Африка, където ще направим концерти, през май ще свирим в Южна Америка, а от 22 май до 22 юни ще направим и третото си европейско турне. През останалото време ще бъдем навсякъде из България, с младите таланти на страната ни. Пожелаваме на всички спокойна, здрава и мирна 2025 г. !!!"

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В планините е облачно и няма видимост
Дата: 03/05, 09:51

Без вода днес във Варна и региона
Дата: 03/05, 09:43

Ангела Меркел похарчила близо 65 хиляди евро от държавния бюджет за грим и фризьор
Дата: 03/05, 09:35

България е сред водещите в ЕС по използване на физически наказания за деца
Дата: 03/05, 09:33

Обилен снеговалеж в Родопите, автомобили с летни гуми са блокирани
Дата: 03/05, 09:21

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия