Лъвове изядоха служител на Зоопарк


Дата: 02/01, 16:59

Пиксабей

Служител на зоологическа градина се снима как се опитва да хване три лъва, избягали в двора, „за да впечатли приятелката си“, преди дивите животни внезапно да го нападнат и изядат.

44-годишният мъж е заснет как отключва катинара на клетката в частен зоопарк в Паркент, Узбекистан, в 5 часа сутринта по време на нощната си смяна.

В клипа се виждат три лъва, които в началото изглеждат спокойни и само го наблюдават как се приближава, пише „Мирър“, цитира БТВ.

Останките на мъжа са открити от други работници в зоопарка едва четири часа след нападението.

Регионалната полиция заяви: „Днес, 17 декември, трите лъва, отглеждани в една клетка в частния зоопарк, избягаха в двора на зоопарка. Лъвовете влязоха в двора, като нападнаха и раниха 44-годишен гледач, роден през 1980 г. За съжаление по-късно гледачът почина от нараняванията си.“

Лъвовете са избягали от заграждението си, като вратата е била оставена незаключена, и са се насочили към двора, където пазачът на зоопарка се е опитал да ги залови и се е случила трагедията.

Той е направил видеозапис, за да го даде по-късно на приятелката си, но около две минути, след като е отключил вратата, лъвовете са го нападнали.

Чува се как той крещи, тъй като очевидно е ухапан, докато камерата му все още работи. Кадрите се прекъсват, но според съобщенията след това лъвовете разкъсват охранителя.

Спасителите хващат два от лъвовете, а третият е застрелян. В официално изявление се казва: „Лъвовете го убиха и частично изядоха тялото му.“

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тежка загуба за Меси и Интер Маями пред 77 хиляди зрители
Дата: 22/02, 09:00

Намушкаха в корема млада жена в парка в Дупница
Дата: 22/02, 08:50

На 8 места в страната днес избират кмет
Дата: 22/02, 08:40

“Янев Принт” ЕООД е специализирана фирма в производството на етикети, тяхното отпечатване, разпространение и продажба
Дата: 22/02, 08:30

Днес е последният ден на Олимпиадата
Дата: 22/02, 08:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия