Булфото
Агресивен пътник е бил принудително свален от пътнически влак, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в Стара Загора.
Сигналът за нападателното поведение на мъжа е получен в 01:00 часа на 7 януари в Районното управление на Чирпан. При пристигане на влака на Гара-Чирпан, полицейски екип е установил, че това е 34-годишен мъж, който продължавал да се държи агресивно и отправял закани и заплахи.
Разпоредено му било да слезе от влака, но той отказал и оказал съпротива, което наложило ползването на помощни средства при задържането му, посочват от полицията.
По случая в РУ-Чирпан е образувано досъдебно производство по чл.325, ал.2, пр.1 от НК.
Агресивният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01
Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57
Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38