Булфото
Агресивен пътник е бил принудително свален от пътнически влак, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР в Стара Загора.
Сигналът за нападателното поведение на мъжа е получен в 01:00 часа на 7 януари в Районното управление на Чирпан. При пристигане на влака на Гара-Чирпан, полицейски екип е установил, че това е 34-годишен мъж, който продължавал да се държи агресивно и отправял закани и заплахи.
Разпоредено му било да слезе от влака, но той отказал и оказал съпротива, което наложило ползването на помощни средства при задържането му, посочват от полицията.
По случая в РУ-Чирпан е образувано досъдебно производство по чл.325, ал.2, пр.1 от НК.
Агресивният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18
Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 07:10
Извънредно положение обявиха след двете силни земетресения във Венецуела
Дата: 25/06, 07:041 Коментар