Обявиха присъдата на Тръмп по делото "Пари срещу мълчание"


Дата: 10/01, 19:58

Пиксабей

Избраният президент на САЩ Доналд Тръмп бе осъден днес по делото за даване на пари срещу мълчание, но съдията отказа да му наложи наказание, предаде Асошиейтед прес, цитиран от БТА.

Присъдата превръща Тръмп в осъден престъпник само 10 дни преди встъпването в длъжност като президент, отбелязва ДПА.

През май Тръмп бе признат за виновен за това, че незаконно е скрил изплащането на 130 хиляди долара на порноактриса срещу мълчание, за да увеличи шансовете си за добро представяне на президентските избори през 2016 година.

Защитата на Тръмп се опита да отложи налагането на присъда по делото, но Върховният съд на САЩ отхвърли искането ѝ.

Тръмп ще встъпи в длъжност на 20 януари във Вашингтон.

Въпреки осъждането си Тръмп няма да има проблем да се завърне в Белия дом, защото не го грози опасност от излежаване на присъда в затвора или плащане на глоба.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Иво Димчев предизвика фурор в Капките като Емил Димитров
Дата: 03/03, 12:40

Митрофанова на Шипка: Разпространяват се безпочвени спекулации за "вината" на граф Игнатиев за убийството на Васил Левски
Дата: 03/03, 12:341 Коментар

Изследвания за диабет, щитовидна жлеза и автоимунитет в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 03/03, 12:30

Как да виждаме по-добре?
Дата: 03/03, 12:30

Турция поема защитата на България от ирански ракети
Дата: 03/03, 12:291 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия