Неймар е спечелил по 1,12 млн. евро за всяко докосване на топката през 2024 г.


Дата: 14/01, 01:21

Кадър ютуб

Неймар рядко играе в Саудитска Арабия, но забогатява с главоломна скорост. През изминалата година той изигра 42 минути... и спечели 101 милиона евро, съобщи Gong. Докато бе на терена, той пипна топката 90 пъти, което означава, че всяко негово докосване му е донесло по 1,12 млн. евро.

В тази сума, освен заплатата като футболист на "Ал Хилал", влизат и функциите на бразилеца като посланик на Саудитска Арабия и футбола в страната.

Бразилецът излезе на терена точно два пъти през 2024-а срещу "Ал Аин" (5:4) и "Естеглал" (3:0). Общо за 1,5 г. той пропусна 463 дни в "Ал Хилал". В седемте мача, които изигра, вкара един гол и даде три асистенции.

Ръководството привлече Неймар с големи надежди, но наскоро призна, че трансферът е бил грешка. Договорът между двете страни изтича след шест месеца и със сигурност няма да бъде подновен.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



7 март е църковен празник, а поверието гласи: Не бива да се цепят дърва
Дата: 07/03, 01:30

Председателят на СОС Цветомир Петров: Най-големият приход в държавата идва от данъците на софиянци
Дата: 07/03, 01:00

Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 07/03, 00:50

Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 07/03, 00:50

18-годишен от Шумен опита да избяга с "Тойота" от полицай и го повлече с колата си
Дата: 07/03, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия