Шофьор почина след сблъсък в паркирана кола


20/01/2025, 10:42

Булфото

Мъж на 61 години от село Бела Рада е починал след пътен инцидент във Видин, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града, предаде БТА. 

Шофирайки лек автомобил, мъжът напуснал пътното платно, преминал върху тротоара и се блъснал в паркирана на улицата друга лека кола. Водачът починал при оказаната му медицинска помощ. 

Инцидентът е станал в неделя около 13:56 часа на ул. „Екзарх Йосиф I“ в областния град, след кръговото кръстовище с бул. „Панония“ в посока гробищния парк. Оперативна група е извършила оглед на местопроизшествието, като по случая е образувано досъдебно производство.

По данни на МВР през последното денонощие в страната при 11 тежки катастрофи са загинали двама души, а 13 са ранени.

 

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Засилено търсене на средства за защита след нападенията във Варна
Дата: 07/05, 13:59

Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55

Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44

Забравен куфар блокира центъра на Бургас, сапьори се готвят за контролиран взрив
Дата: 07/05, 13:32

България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:202 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия