Снимка: Булфото, архив
Пешеходка на 12 години пострада, след като е била блъсната от двуколесно пътно превозно средство с животинска тяга, теглено от кон, на пътя между старозагорските села Братя Кунчеви и Оряховица. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора. Раненото момиче е настанено в лечебно заведение в областния град, без опасност за живота е.
Инцидентът е станал в четвъртък, около 20:00 ч. и по първоначална информация превозното средство е било управлявано от 16-годишен младеж.
Местопроизшествието е посетено от екип на сектор „Пътна полиция“. Водачът на превозното средство е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.
През м.г. мъж пострада при катастрофа между тежкотоварен автомобил и каруца в Бяла Слатина, припомня БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лукашенко: Невъзможно е да не изпитваме възхищение, когато виждаме какви висоти е покорила американската нация
Дата: 04/07, 11:55
Лингорски, БНБ: Еврото няма ефект върху инфлацията, Румъния и Унгария са извън еврозоната и нивата на инфлация са много високи
Дата: 04/07, 11:40
Полша намали наполовина жертвите на пътя за 5 години, докато България гони рекорди по смърт в ЕС
Дата: 04/07, 11:35
Русия: Константиновка е освободена
Дата: 04/07, 11:19
Анелия: Когато ме боли, гледам да си го преживея
Дата: 04/07, 11:15