Кадър Инстаграм
Водещата Бесте Сабри показа новия си любим, като се щракнаха преди да заминат на романтично пътуване, а кадрите бяха качени от самата нея в Instagram.
А от снимките се вижда, че това е не кой да е, а Айкут Рамадан – бившият съпруг на Михаела (Мика) Стоичкова. Самата Бесте е тагнала профила на бизнеса на бившия зет на Христо Стоичков, тъй като явно няма личен. Той се занимава с отдаване на лимузини под наем в Маями, предаде Днес.бг
Че Сабри има нова връзка се знаеше още от лятото, когато тя сподели романтична снимка от почивка в Гърция, но не показа лицето на новия си партньор. През октомври 2024 г. стана ясно, че тя е разделена с бизнесмена Борислав Борисов, с когото беше заедно три години.
А Айкут и голямата дъщеря на българската футболна легенда сключиха брак на скромно тържество през юли 2016 година, но две години по-късно започнаха да ротират слухове, че отношенията им са много разклатени. Разводът стана факт през 2019 година.
Оттогава в социалните мрежи на Мика може да видим снимки само на дъщеричката им – Миа, като баща ѝ вече не присъства на нито една.
А през лятото на 2024 г. звездната дъщеря мина под венчилото с новата си любов – Мартин Трайков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Камион и лек автомобил изгоряха при пожар рано тази сутрин във Варна
Дата: 10/05, 07:59
Повечето зеленчуци поевтиняват, но плодовете поскъпват на борсите у нас
Дата: 10/05, 07:55
БСП спря партийният си вестник "Дума"
Дата: 10/05, 07:52
Учени: Мъжете вредят на планетата повече от жените
Дата: 10/05, 07:41
Откриха издирвания мъж от Перник край жп линия в критично състояние
Дата: 10/05, 07:36