Пиксабей
42-годишен варненец е задържан за кражба на GSM от магазин на оператор в голям търговски център, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Варна.
Нарушителят е установен и задържан в хода на предприети полицейски действия след получен сигнал за кражбата на телефон преди дни.
Извършителят, който е известен на полицията, е задържан за срок до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл.194, ал.1 от НК.
Работата по случая продължава под наблюдението на прокуратурата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Датата е 22 юни 1941 г.: Сталин е бил предупреден за точната дата, когато Хитлер ще нападне СССР, но е смятал, че това е "британска провокация"
Дата: 22/06, 10:10
Екимджиев: Липсва политическа воля за прочистване на съдебната система
Дата: 22/06, 10:05
Сафридът на рибния пазар е между 4 и 9 евро за килограм, а пържен в ресторанта стига до 15 евро
Дата: 22/06, 10:00
Коларова за Радев: Див популизъм!
Дата: 22/06, 09:53