Зейнеб и Оля хванаха Петър Дочев да им гледа децата


24/01/2025, 10:41

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Влизайки във втората година от съвместната им работа Петър Дочев и женското трио Зейнеб, Оля и Франциска си се чувстват все по-близки. Водещите на „Преди обед” по bTV даже са си вече толкова близки, че са готови и да поверят децата си един на друг.

Петър Дочев, като подчерта, че е обвързан, но още не е семеен, се похвали, че покрай работата в сутрешното шоу вече разбира доста неща за възпитанието на малките.

„Ама това си е едно училище за родители”, възкликна Оля и призова колегата си да премине към прилагане на наученото на практика. Двете със Зейнеб веднага предложиха да оставят децата си на Дочев да ги гледа. Тъй като желанието беше изказано в ефир, актьорът отговори уклончиво.

Междувременно водещите рекламираха инициативата на Дома на киното и други столични киносалони да правят прожекции за майки с бебета в колички. Те обаче допълниха, че в рамките на тези прожекции на младите майки е бил прожектиран филма „Субстанцията” с Деми Мур. Някои зрителки са се възмутили от този избор, защото филмът е доста натоварващ и неподходящ като тематика по тяхно мнение.

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бранителят на Реал Мадрид Алваро Карерас призна за шамара
Дата: 06/05, 11:32

С тържествена церемония бяха осветени бойните знамена и знамената-светини, новите изтребители прелетяха в небето
Дата: 06/05, 11:19

Френски кораб е бил атакуван в Ормузкия проток, има евакуирани моряци
Дата: 06/05, 11:08

Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 11:00

Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 06/05, 11:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия