Възстановено е движението при 150-и км на магистрала „Струма“


25/01/2025, 18:22

Снимка: Булфото, архив

Възстановено е движението при 150-и км на автомагистрала „Струма“ в посока граничен преход „Кулата“, информираха от Агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Движението в посока София продължава да се осъществява в аварийната лента и се регулира от пътна полиция, добавиха от агенцията. 

Причина за ограничението на движението на автомагистралата беше верижна катастрофа, възникнала тази сутрин около 10,30 ч. в района на село Дамяница край Сандански поради гъста мъгла.

Няма сериозно пострадали при пътнотранспортното произшествие, предава БТА. Според информация от пресцентъра на Областна дирекция на МВР трима души са прегледани на място. Един човек е настанен в „Югозападна болница" без опасност за живота. 

През 2019 г. в района на Сандански отново възникна верижна катастрофа заради мъгла, при която загина един човек, а ранените бяха десетки. След инцидента бяха монтирани указателни табели, които да информират в случай на намалена видимост.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Министър Ефремова: Социалната система не е място за експерименти
Дата: 08/05, 14:29

БФС: Спартак е изряден и преизпълни изискване на УЕФА
Дата: 08/05, 14:21

Пишман "килър" случайно е уцелил жената до Старбъкс на Главната във Варна? Районът е пълен с ученици
Дата: 08/05, 14:10

Песков: Путин е готов да преговаря с Европейския съюз
Дата: 08/05, 14:06

Черно море и Спартак взеха лиценз, Берое - не
Дата: 08/05, 14:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия