Снимка: Община Варна
Във връзка с противоепидемичните мерки и преминаването на учениците от Община Варна в онлайн обучение се удължава и срокът, в който се преустановява обслужването на четири линии на градския транспорт, ползвани предимно от учащи, добавят от общинското предприятие ТАСРУД.
В периода от 29 януари до 7 февруари включително спира обслужването на курсове по линии № 14 А, № 23, № 36, № 37.
Причината е заповед на РЗИ – Варна, с която се преустановява присъственият учебен процес и учениците преминават в обучение от разстояние в електронна среда, междусрочната ваканция – 5 февруари и заповедта на кмета Благомир Коцев с която 6 и 7 февруари (четвъртък и петък) са обявени за неучебни дни.
Учениците могат да използват ваканцията, за да се сдобият с превозни документи, посочват от общинското предприятие ТАСРУД.
В посоченият период няма да бъдат обслужвани ученическите курсове по линии:
№ 14 А – 6,35 ч., 12,20 ч.;
№ 23 – 11,15 ч. от ЖП гара и 12,15 ч. от с. Каменар;
№ 36 – 6,50 ч. от с. Звездица и 14,30 ч. от ЖП гара;
№ 37 – 6,25 ч. от с. Константиново.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ново проучване преобръща познатите схващания за хората с аутизъм
Дата: 07/08, 08:54
Проф. Рачев: Няма да са "крещящи" температурите
Дата: 07/08, 08:47
Любомир Николов: Фентанилът почти изцяло измести хероина, възможно е разбитата лаборатория да е единствената у нас
Дата: 07/08, 08:40
От 11 до 13 август променят движението в участъци от магистралите "Тракия" и "Хемус"
Дата: 07/08, 08:28
Земетресение с магнитуд 5,8 разлюля Филипините
Дата: 07/08, 08:24