Стопкадър Ютуб, ФБ
Новите попълнения на Спартак направиха първа тренировка с тима днес следобед на стадион "Локомотив". Акуовуа Гиедон и Насименто да Силва Александре се включиха с хъс и желание в заниманието, и очакванията от тях да са наваксат бързо изоставането във физическо отношение, и скоро да са на разположение на Николай Киров.
Припомняме, че двамата имат договор със "соколите" още от юли миналата година, а отскоро се сдобиха и с работни визи, така че още тази седмица може да бъдат картотекирани.
_%20483x%20856.png)
Междувременно либерийският нападател Колако Джонсън, който миналата седмица официално бе привлечен от Спартак с 3-годишен договор, лети за Нигерия днес. Той не присъства на тренировката на варненския тим на клубната база "Локомотив".
Нападателят ще остане десетина дни в Нигерия, където игра преди трансфера си в Спартак, за да се оформят необходими документи за престоя му в България. От варненския клуб вярват, че ще могат скоро да разчитат на услугите му, тъй като отрано са стартирали процедурата по оформянето на документите му за работна виза.
Междувременно скоро като нов играч на Спартак Варна ще бъде представен 27-годишният Александър Георгиев. Левият краен бранител игра за последно в Крумовград, където записа 11 мача този сезон.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лили Иванова: Мир на душата на Кирил Икономов
Дата: 16/04, 12:45
Проф. Юлиана Матеева - Гласът на разума в 51-то НС и лицето на Величие!
Дата: 16/04, 12:40
Кола без шофьор "паркира" в подлеза на Орлов мост
Дата: 16/04, 12:39
11-годишно момче се обеси в двора на къщата му в Оряхово
Дата: 16/04, 12:36
Държавният глава: Конституцията е гарант за правовата държава, обединява и пази своите граждани
Дата: 16/04, 12:32