кадри YouTube/Абсолютно свободно, Неофишъл, МВнР
редактор Веселин Златков
Евродепутатът Петър Волгин нападна във видео в канала си в YouTube кампанията за премахване на визите за САЩ, която провежда външното ни министерство. Той се възмути от това, че нейно лице е актрисата с номинация за Оскар Мария Бакалова. Доводът му е, че „не е много умно” кампанията да се представя от актриса, която участва в два филма, в които има директни критики към президента на САЩ Доналд Тръмп и хора от неговото обкръжение.
Бившият журналист от БНР обвини в избора ѝ изпълнителите на държавната поръчка след конкурс за кампанията - продуцентското дуо Иван и Андрей.
Според него те, както и външният ни министър Георг Георгиев, също „не били много умни”. Волгин призна, че кампанията е била създадена по времето на служебното правителство на Главчев, но заяви, че Бакалова е трябвало веднага да бъде сменена, след като Тръмп спечели президентските избори.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тото не се справи с напрежението и отпадна от Hell’s Kitchen
Дата: 06/05, 23:21
С дрон третират срещу комари край Дунав от утре
Дата: 06/05, 23:14
Байерн 0:1 ПСЖ на почивката във втория полуфинал на ШЛ
Дата: 06/05, 23:07
С тежка черепно-мозъчна травма е детето, което днес бе блъснато в Пловдив
Дата: 06/05, 23:00
Тръмп: Много е възможно да бъде постигнато споразумение с Иран
Дата: 06/05, 22:58