Огромен Роналдо се появи на "Таймс Скуеър"


07/02/2025, 21:44

Кадър Нова телевизия

Статуя на Кристиано Роналдо беше открита на площад "Таймс Скуеър" в центъра на Манхатън в чест на 40-ия рожден ден на португалеца. На събитието отидоха хиляди негови фенове с португалски знамена, които не пропуснаха да скандират легендарната му фраза "Siu", предава Gong.bg. 

Бронзовата статуя на Роналдо с фланелка на националния отбор на Португалия е направена от скулптора Серджо Фурнари. 

Тя е създадена, за да "увековечи същността на Роналдо не само като спортист, но и като културна икона, вдъхновила милиарди хора по света. Кристиано Роналдо е нещо повече от футболист. Той е символ на постоянство, превъзходство и глобално единство, което ме вдъхнови да създам този шедьовър", каза Фурнари.
 
Той се надява, че статуята ще донесе вдъхновение за Кристиано и може би ще го стимулира за първата му световна титла с Португалия. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Отново активираха BG-ALERT за област Благоевград
Дата: 21/07, 18:26

Кръвната пробата потвърди: Стоян Колев е шофирал след употреба на кокаин
Дата: 21/07, 18:18

Вучич: Защо не ме наричат Румен Радев?
Дата: 21/07, 18:08

Бюджетната комисия в НС запази размера на данъчни облекчения за родители
Дата: 21/07, 18:00

От утре променят движението по участък на АМ "Тракия"
Дата: 21/07, 17:47

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия